Par mums
pārvēršam jūsu ideju realitātē

fvk mēbeles
anno 2008

FVK Mēbeles ir augošs mēbeļu ražošanas uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar visu veidu mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma, gan lieliem uzņēmumiem,gan privātam pasūtītājam.

Uzņēmuma mērķis ir izgatavot augstas kvalitātes mēbeles, kas kalpos ilgi , kā arī nodrošināt teicamu un uzticamu servisu katram klientam.Mēs sniezam undividuālu pieeju katram klientam un mūsu meistaru ilggadējā pieredze mēbeļu ražošanā nodrošina mēbeļu kvalitāti un pārdomātus risinājumus. Uzņēmumam ir  izveidojusies ilgtermiņa sadarbība ne tikai ar daudziem uzņēmumiem, bet arī ar fiziskām personām, kuras ir uzņēmuma patstāvīgi klienti , kas liecina par kvalitāti, stabilitāti un drošību.

moderna ražotne

FVK Mēbeles ražotne ir aprīkota ar mūsdienīgam iekārtam mīksto mēbeļu izgatavošanai. Izgatavojot produkciju tiek izmantotas mūsdienīgas iekārtas un tehnoloģijas, jaunāko tehnoloģiju mehānismi, iekšējais pildījums, kā arī piedāvajam plašu ārējo apdares materialu klāstu.

Plašs piedāvājums

Mēs piedāvajam Jums dīvānus viesistabai, guļamdīvānus, stūra dīvānus, krēslus, saliekamos krēslus, pufus, gultas, mīksto mēbeļu komplektus, dīvānus bāriem un kafejnīcām,mēbeles birojiem, kinoteātriem, un citiem sabiedriskajiem uzņēmumiem pēc individuāla pasūtījuma.

Mūsu uzņēmums piedāvā arī citus pakalpojumus, kā mēbeļu tapsēšana,mēbeļu restaurācija,transporta līdzekļu krēslu tapsēšanas maiņa, matraču izgatavošana, lāzergriešana,CNC frēzēšana,izejmaterialu iegade, kā arī interjera dizainera pakalpojumi.

Mūsu produkciju iespējams ieraudzīt dažādās sabiedriskās vietās kā:

lv